Насадка живця на капкан на щуку | Рибалка, риба і риболовля

Як насадити живця на капкан на щуку

Багато любителів рибної ловлі практикують метод, де використовується живець в якості насадки на гачок. Кожен з них може по-своєму це робити, в залежності від умов риболовлі і від виду хижої риби. Сьогодні ми розглянемо способи насадки живця на капкан на щуку. Як піймати щуку традиційним способом, читайте тут.

Техніки насадки живця

Насадка за спину

Заслуговують на увагу кілька варіантів насадки живця на гачок, але найпоширенішим вважається спосіб насадки за спину. Причому, зробити це потрібно досить акуратно, щоб не пошкодити м’язи спини, інакше риба не буде вести себе активно і швидко перестане рухатися під водою взагалі. Як правило, при такому варіанті насадки використовується одинарний гачок, хоча деякі досвідчені рибалки насаджують живця на подвійні, а то і потрійні гачки.

Насадка за зябра

Подібний варіант насадки живця відрізняється певною складністю, хоча він безпечніший для живця і можливість нашкодити йому практично мінімальна. Для цього знадобиться оснащення з подвійним гачком. Техніка насадки зводиться до того, що поводок протягується крізь зябра і виводиться на рівні рота риби. Через петлю протягується гачок оснащення таким чином, щоб петля виявилася зверху гачка. Після цього петля затягується до того часу, поки гачок не виявиться поруч з пащею живця.

Цей варіант використання живця так само має свої недоліки. Але, якщо використовувати м’який поводок, то проблем ніяких не буде і, живець довго буде залишатися активним в товщі води.

Насадка за хвіст

Насадка за хвіст так само має свої плюси, оскільки не травмує живця взагалі. Для цього краще взяти канцелярську гумку або просто відрізок волосіні.

Живець взагалі не травмується і поводиться набагато активніше, ніж при інших способах насадження. Справа в тому, що він спробує звільнитися від цього елемента, чим і буде пояснюватися його підвищена активність. Незважаючи на це, варіант не дає 100% впевненості в затриманні хижака. Це пов’язано з тим, що щука ковтає свою здобич з голови, а не з хвоста. У зв’язку з цим, спостерігається багато хибних клювань.

Все для рибалок:
https://fishingday.org/

Як насадити живця на капкан на щуку
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *