Ловля судака. Силіконові приманки | Рибалка, риба і риболовля

Як піймати судака на силіконові приманки

Судак

Пропонуємо ряд корисних порад:

  1. Судак живе в стаях, тому, упіймавши один екземпляр можна сподіватися на ще кілька клювань.
  2. Існує 2 види силіконових приманок – це активні і пасивні. Активні приманки приманюють хижака своєю унікальною грою, а у пасивних приманок своєї гри практично немає, тому її уловистість переважно залежить від майстерності спінінгіста. Коли судак не проявляє особливої ​​активності, саме пасивні приманки дозволяють зловити судака, який в цей момент зовсім не хоче переслідувати свою жертву.
  3. Судак – це хижак, який вважає за краще полювати вночі в повній темряві. Саме цей час доби може принести значні улови у вигляді трофейних особин. При цьому, колірна гамма в цей період часу не має ніякого значення. Головне, щоб приманка здійснювала заманюючі рухи.
  4. Вважається, що їстівна гума, в порівнянні зі звичайною, уловистіша, хоча вона і коштує дорожче. Тому, збираючись на риболовлю, варто захопити із собою приманки з їстівного силікону, причому бажано мати різні аромати.
  5. Дуже важливо правильно вибрати перспективне місце. Пошук судака слід здійснювати за допомогою швидких проводок. У разі виявлення риби, слід переходити до повільних варіативних проводок.

Силіконові приманки користуються величезною популярністю серед рибалок, оскільки їх ціна зовсім не велика, а уловістість знаходиться на високому рівні.

Особливо це стосується моделей, виготовлених з їстівного силікону. Вони дозволяють ловити рибу навіть недосвідченим спінінгістам, коли характер проводки не є вирішальним.

Які ж приманки обрати?

Навіть такі приманки, як силіконові, можуть виявитися неякісними. Це стосується досить дешевих моделей, виконаних мало не кустарним способом. Подібні приманки показують фальшиву гру, тому риба відмовляється їх атакувати. До того ж, вони можуть виготовлятися не з якісного силікону, тому приманка швидко втрачає свої якості і свій товарний вигляд.

Хоч багато рибалок говорять, що колір не є вирішальним, практика свідчить про зворотне. Більш яскраві і, тим більше нестандартні забарвлення, привертають хижака більше, не дивлячись на те, що судак знаходиться в повній темряві, а тим більше вночі.

Це ж можна сказати і про інших хижаків: приманки з яскравішим забарвленням, вони атакують набагато частіше.

Про інші види риб та способи їі ловлі читайте тут:

https://top-shimano.com.ua/

Як піймати судака на силіконові приманки
5 (100%) 2 votes

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *