Як впіймати карася? Поради для новачків. | Рибалка, риба і риболовля

Як впіймати карася? Поради для новачків.

Карась – представник всеїдних риб, зазвичай його зараховують до травоїдних риб, тому що карась в основному харчується водоростями і іншими рослинами. Вони бувають двох видів: звичайні і срібні. Обидва види досить добре поширені в Україні. Срібний карась є нащадком карася звичайного. Карасі – жвава риба. Саме з цього початківці рибалки починають відточувати свої навички на цій рибі.

Карася потрібно ловити в таких місцях, де багато трави, саме там вони “живуть”. Ще поділюся з вами невеликий інформацією про атрактантів, а точніше як використовувати атрактант. Можна ароматизувати самі приманки. Багато рибалок застосовують ці підсилювачі запаху під час риболовлі, а не тільки у випадках слабких покльовок. Застосовувати їх потрібно тільки тоді, коли ви бачите незначні клювання.

Яка має бути вудочка для лову карася?

Ловити карася насправді не так вже й просто. Карась така риба, яка дуже сильно залежить від погодних умов і атмосферного тиску. Однак він клює завжди. Якщо ж потрапити на такий день, де карасі будуть клювати в захлеб, то можна зловити і трофейних. Невеликим фактом силу-силенну карася є те, що ця риба любить простори. В озері та інших подібних водоймах можна зловити карасів вагою до 5 кг (рекорд 5.19 кг)! Ловля карася на вудку – гарне заняття, але перед цим варто відвідати рибальський інтернет магазин. Всі вміють ловити на поплавкову вудилище, проте можна ловити і на фідер. Це вже більш професійний вид лову риб. На поплавкову вудилище потрібно ставити легкий поплавок (від 0.1гр до 1гр), потрібен невеликий гачок, ви можете поставити його на свій смак. Що стосується наживки, то найкраще використовувати крупи такі як перловка. Ще можна використовувати горох, кукурудзяні зерна. Карась охоче клює на хробака, однак опариш йому не поступається за смаком.

Чим підгодувати цю рибку?

Ловля карасів – дійсно дуже приємне заняття, до якого потрібно підходити серйозно, ну а допоможе в цьому магазин рибальських товарів! Я вибираю прикорм не по брендам, не за ціною, навіть не за якістю. У мене є свої рецепти приготування прикормки на карасика, про які ми писали вище! Найпродуктивнішою, на мій погляд, є таке підгодовування, як перловка. Берете невеликий відерце, засинаєте перловку, заливаєте гарячим окропом і чекаєте, коли ваша перловка гарненько пропариться. Таке підгодовування найкраще використовувати у великих водоймах. У ставках я раджу не морочитися і брати з собою хліб, часник. Хліб в даному випадку підійде як і хороша прикормка, так і в якості наживки. Потрібно взяти хліб, а саме м’якоть, далі гарненько натерти часником. Після цього робимо маленькі щільні кульки і одягаємо їх на гачок. М’якоть, яка просякнута часниковим соком, кидаємо в воду, де ви збираєтеся ловити карася. Часник приманює великих особин. Більше про карасів тут.

Як впіймати карася? Поради для новачків.
5 (100%) 4 votes

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *