Вибираємо спінінг на щуку | Рибалка, риба і риболовля

Як вибрати спінінг на щуку

Число спінінгів зростає з кожним роком, але ті, хто вирішив освоїти спінінгову риболовлю, навіть не уявляють, який спінінг краще обрати. Сучасні виробники пропонують величезну кількість конструкцій, але не всі вони можуть підійти, особливо для початківців-спінінгістів.

З чого почати?

Для початку доведеться визначитися з типом приманок, які будуть використовуватися при лові щуки. Справа в тому, що щука ловиться на більшість приманок, які можна придбати в рибальських магазинах. В даний час знаходить широке застосування джиг. При цій техніці лову використовуються спеціальні силіконові приманки з джиг-головками. В такому випадку слід віддати перевагу вудилищу з швидким ладом. В такому вудилищі гнеться тільки кінчик. Це робить його досить чутливим, до того ж вудилище дозволяє далеко закидати джиг-приманки на щуку. На жаль, таким вудилищем не вдасться далеко закинути приманки, які мають невелику вагу.

Крім швидкого ладу, є вудилища середнього і повільного ладу. За допомогою них можна закинути досить далеко приманки маленького розміру і ваги. Крім ладу вудилища, слід звертати увагу на його тест, який вказується в грамах. Як правило, тест вудилища повинен відповідати вазі приманки, яка використовуються.

Часто початківці-спінінгісти мріють про універсальний спінінг. На жаль, такого не буває і для початківця, який тільки освоює техніки спінінгової ловлі, досить спінінга з швидким ладом, що має тест до 20-30 грамів. Відточувати техніку краще важкими приманками. До того ж, жорсткий спінінг дозволяє здійснювати точні кидки.

Як правило, ловля щуки здійснюється на великі приманки, тому подібне вудилище підійде ідеально.

Все про риболовлю:
https://top-shimano.com.ua/

Як вибрати спінінг на щуку
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *