Зберігаємо живця правильно | Рибалка, риба і риболовля

Як зберегти живця взимку та влітку

Піймати живця не достатньо, його ще потрібно і зберегти, що не так-то й просто. Особливо це стосується зимової риболовлі. Якщо влітку живця можна зловити і тут же насадити на гачок, то взимку такий варіант вважається безперспективним. І так!

Як зберегти живця влітку

Проблема збереження живця зводиться до того, щоб забезпечити його умовами, наближеними до природних. Основне завдання – це забезпечення рибки киснем. Як правило, в холодній воді завжди більше кисню, ніж в теплій. Тому, потрібно регулярно міняти теплу воду на свіжу, взяту з водойми. Якщо живець ловиться безпосередньо на водоймі, то досить помістити його в невеликий садок і відправити в воду. При цьому, потрібно правильно вибрати місце. Не можна залишати живця на ділянках, куди надходять сонячні промені. Більшість видів риб цього просто не переносять.

Читайте, як піймати живця влітку?

В інших умовах, коли потрібне тривале зберігання живця, необхідно передбачити спеціальну ємність з аератором, що забезпечує необхідний рівень кисню у воді.

У разі транспортування на значну відстань, потрібно подбати про те, щоб вода завжди залишалася холодною. Для цього можна використовувати штучний лід або заморозити пляшку з водою і помістити її в ємність з живцем.

Слід так само пам’ятати, що риба погано переносить перепади температури. Тому не потрібно доливати воду, яка занадто холодна. Потрібно стежити за температурою в ємності, де міститься живець, і намагатися доливати воду такої ж температури.

Як зберегти живця взимку

Взимку необхідно стежити за тим, щоб вода в ємності, де зберігається живець, не замерзла. А так, особливих проблем немає, хіба що тоді, коли потрібно забезпечити тривале зберігання живця. Тоді задача зводиться до того, щоб наситити воду киснем.

Ловимо живця взимку.

Все про рибу та риболовлю:
https://top-shimano.com.ua/

Як зберегти живця взимку та влітку
5 (100%) 1 vote

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *